PF 2017

22.12.2016

PF 2017Konec roku 2016 se nezadržitelně blíží, dovolte nám touto cestou popřát Vám šťastné a veselé Vánoce plné klidu a pohody. Do roku 2017 Vám i Vašim nejbližším přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů. Váš Roline tým

Více »


Můžeš být jeden z nás!

03.10.2016

plakat seniorMáte chuť cestovat a stát se tak důležitou součástí dynamicky se rozvíjející společnosti podnikající v oblasti poskytování komplexních logistických služeb již od roku 1989?

Roline Internationale Spedition s.r.o. si uvědomuje, že úspěch každé firmy je nemyslitelný bez spokojených a motivovaných zaměstnanců. Chcete patřit k profesionálnímu týmu řidičů, kteří svou profesi berou vážně a navrací ji lesk a prestiž?

Z důvodu rozšiřování kapacit našeho vozového parku otevíráme příležitosti pro kvalitní řidiče kamionů našich dvou dispečinků:

 • v Rudné u Prahy, K Vypichu 1303, hala 8
 • v Chebu, Karlovarská 38

Kdo jsme?

Roline Internationale Spedition s.r.o. operuje v odvětví logistiky a zajišťuje tak mezinárodní dopravu po celé Evropě. Disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů pro evropské i mimoevropské destinace. Nabízí logistická skladová řešení v několika lokacích v ČR i zahraničí s plošnou obsluhou po Evropě. Poskytuje profesionální a kvalitní služby v mezinárodní i vnitrostátní dopravě s dlouholetou tradicí a zárukou certifikátu Lloyd's Register Quality Assurance dle ISO 9001:2008.

Koho hledáme?

Řidiče MKD pro destinace: Německo, Rakousko, Benelux, Francie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Švýcarsko

Naše dveře jsou otevřené zkušeným profesionálům i mladým začínajícím řidičům, které finančně podpoříme, pomůžeme s rekvalifikací, zařídíme dokumentaci i řidičské oprávnění. Pomůžeme s kvalitním zaškolením během adaptace a předáním našich dlouholetých zkušeností.

Co Vám nabízíme?

 • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr a na dobu neurčitou
 • Konkurenční nástupní mzdu, bezkonkurenční osobní ohodnocení a stravné dle platné legislativy (čisté měsíční výdělky v závislosti na pracovním nasazení 35.000 – 50.000 kč)
 • Jistotu výplaty mzdy a cestovních náhrad v pravidelných termínech a zákonem stanovené výši
 • Mezi bohatý systém benefitů mimo jiné patří: firemní chytré telefony s možností výhodných mobilních tarifů i pro rodinné příslušníky, životní pojištění, firmou hrazené pojištění odpovědnosti řidičů, zdravotní prohlídky hrazené společností, firemní oblečení, bonusy za ekonomickou jízdu, věrnostní ohodnocení, vedení účtu u KB zdarma, firemní akce,…
 • Moderní, kvalitně servisovanou a průběžně se obnovující techniku
 • Nápomocný dispečink a okamžité řešení možných nastalých obtíží na cestě - parťák na telefonu
 • Možnost turnusového plánování jízd (směn) – např. 14 dní na cestě a 14 dní doma
 • Pomoc s počáteční finanční investicí u řidičů začátečníků při získávání řidičského průkazu a ostatních oprávnění pro profesionální řidiče ZDARMA

Co budeme potřebovat?

 • Řidičský průkaz C+E (pomůžeme s profinancováním získání/rozšíření řidičského oprávnění)
 • Profesní průkaz (profinancujeme získání průkazu)
 • Platné psychologické vyšetření
 • Čistý trestní rejstřík
 • Cizí jazyk není podmínkou, ale zajímavou výhodou a benefitem pro zaměstnance při jeho zahraničních cestách

Pokud se chcete dozvědět více, volejte na číslo 603 884 729 nebo nám pošlete zprávu na kontaktní emailovou adresu z.pilousek@roline-holding.cz

Více »


Doba přeje připraveným!

12.09.2016

nová autaI po skončení léta pokračujeme v obnovování našeho vozového parku. Dne 5. 9. 2016 jsme ve Volvo Group Truck Centru Nýřany převzali další dva vozy Volvo – jeden klasik – FH 460 a jednu soupravu FH 500. V současné době naše společnost operuje s následujícími typy a počty vozů: 5 chladících vozů, 9 tandemových souprav, 12 low-decků, 40 návěsových souprav klasik a 6 malých vozů do 12t. V případě zájmu o zajištění přepravy neváhejte se obrátit na naše dva dispečinky – jeden v Chebu – vedoucí Pavel Skočil – tel. 603 859 925 a jeden v Rudné u Prahy – vedoucí Libor Máša – tel. 733 163 826.

Více »


Archiv zpráv…

Roline. We deliver. Since 1989.

 

Roline Holding Inc., a.s. je středně velká moderní holdingová společnost, která prostřednictvím dceřiných společností poskytuje služby v logistice, v opravárenství a v oblasti hotelnictví a gastronomie.

Roline Internationale Spedition s.r.o. operuje v odvětví logistiky. Disponuje vlastním širokým vozovým parkem, kterým zajišťuje mezinárodní dopravu po celé Evropě.  A dále rozsáhlou sítí smluvních partnerů pro evropské i mimoevropské destinace. Nabízí logistická skladová řešení v několika lokacích v ČR i zahraničí s plošnou obsluhou po Evropě. Poskytuje profesionální a kvalitní služby v mezinárodní i vnitrostátní dopravě s dlouholetou tradicí a zárukou certifikátu Lloyd's Register Quality Assurance dle ISO 9001:2008.

V našem Truck Stopu, který provozuje Roline Truck Service v Chebu, poskytujeme všem dopravcům a řidičům servis nákladních i osobních vozidel. Portfolio služeb dále pokrývá  myčku nákladních i osobních vozidel, čerpací stanici AS24 a bistro „Truck Stop 606“ se sprchou.

K tvrdé práci patří i zasloužený odpočinek. Řada našich klientů a partnerů si k načerpání nových sil a k relaxaci volí příjemné prostředí našeho wellness hotelu a ranče STEIN se stylovým Tex-Mex Cowboy Barem, který se nachází v krásné přírodě nedaleko Chebu a je provozován společností Stein.