Doba přeje připraveným!

12.09.2016

nová autaI po skončení léta pokračujeme v obnovování našeho vozového parku. Dne 5. 9. 2016 jsme ve Volvo Group Truck Centru Nýřany převzali další dva vozy Volvo – jeden klasik – FH 460 a jednu soupravu FH 500. V současné době naše společnost operuje s následujícími typy a počty vozů: 5 chladících vozů, 9 tandemových souprav, 12 low-decků, 40 návěsových souprav klasik a 6 malých vozů do 12t. V případě zájmu o zajištění přepravy neváhejte se obrátit na naše dva dispečinky – jeden v Chebu – vedoucí Pavel Skočil – tel. 603 859 925 a jeden v Rudné u Prahy – vedoucí Libor Máša – tel. 733 163 826.

Více »


I my jedeme dále .....

31.08.2016

vnitroJe nám potěšením Vás informovat, že naše společnost ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o, která doposud operovala především v oblasti mezinárodní přepravy, od srpna posiluje svou pozici i v segmentu vnitrostátní přepravy. V případě zájmu o zajištění vnitrostátní přepravy se neváhejte obrátit na naše dispečery - mobil. 778 424 512 nebo na mobil: 733 166 024.

Více »


S mičudou na cestách!

11.07.2016

fotografie fotbalRoline tým reprezentoval Českou republiku na mezinárodním turnaji ve fotbale v Rakousku, který se konal v sobotu 9. 7. 2016. Zúčastnilo se celkem 30 amatérských mužstev z 5 zemí.

Náš Roline tým si vedl velmi dobře. Zvítězil ve své skupině. Ve čtvrtfinále jsme sice narazili na silného soupeře (vítěze celého turnaje), ale i tak jsme se umístili na skvělém 6. místě.

Všichni zúčastnění si akci velmi užili. V Roline týmu totiž víme, že kolektivní sport je důležitý pro udržování dobrého týmového ducha. Těšíme se na příští ročník!!!!

Více »


Archiv zpráv…

Roline. We deliver. Since 1989.

 

Roline Holding Inc., a.s. je středně velká moderní holdingová společnost, která prostřednictvím dceřiných společností poskytuje služby v logistice, v opravárenství a v oblasti hotelnictví a gastronomie.

Roline Internationale Spedition s.r.o. operuje v odvětví logistiky. Disponuje vlastním širokým vozovým parkem, kterým zajišťuje mezinárodní dopravu po celé Evropě.  A dále rozsáhlou sítí smluvních partnerů pro evropské i mimoevropské destinace. Nabízí logistická skladová řešení v několika lokacích v ČR i zahraničí s plošnou obsluhou po Evropě. Poskytuje profesionální a kvalitní služby v mezinárodní i vnitrostátní dopravě s dlouholetou tradicí a zárukou certifikátu Lloyd's Register Quality Assurance dle ISO 9001:2008.

V našem Truck Stopu, který provozuje Roline Truck Service v Chebu, poskytujeme všem dopravcům a řidičům servis nákladních i osobních vozidel. Portfolio služeb dále pokrývá  myčku nákladních i osobních vozidel, čerpací stanici AS24 a bistro „Truck Stop 606“ se sprchou.

K tvrdé práci patří i zasloužený odpočinek. Řada našich klientů a partnerů si k načerpání nových sil a k relaxaci volí příjemné prostředí našeho wellness hotelu a ranče STEIN se stylovým Tex-Mex Cowboy Barem, který se nachází v krásné přírodě nedaleko Chebu a je provozován společností Stein.