Společné setkání se zákazníky - Trucks & Kids & Fun

06.05.2016

pozvanka Již popáté se chystáme strávit příjemné sobotní odpoledne s našimi zákazníky na akci Trucks & Kids & Fun, která se uskuteční před naší provozovnou v Rudné u Prahy.

Tato akce je určena všem našim obchodním partnerům, přátelům a příznivcům včetně jejich rodinných příslušníků. Vítáme příležitost setkat se s každým z nich i mimo pracovní povinnosti a úkoly.

Letošní 5. ročník akce se koná v sobotu 21. 5. 2016 od 11hodin. Těšit se můžete na pestrý program – klauniáda klaunky Pipy, vystoupení chlapecké kapely Rocksana, ( 12.30 – 14.30 ), loutkové divadlo Vysmáto s pohádkou "Princezna a drak aneb jak to bylo dál, když si Jirka Zlatovlásku vzal" od 16.00hod, tvoření pískem, soutěže nejen pro děti, skákací hrad, projížďky v kamionu. Pro všechny zúčastněné bude připraveno i něco dobrého k zakousnutí z našich grilovaných pochoutek. Těšíme se na Vás!!!!! Svou případnou účast potvrďte na email: l.stepankova@roline-holding.cz

Více »


Rozšíření vozového parku Roline

04.05.2016

Vozový park Dne 3. 5. 2016 převzal za Roline tým Zdeněk Piloušek a Miroslav Kočka dvě nová auta s návěsem - model Volvo FH Classic D13 460 ve Volvo Group Truck Centru Nýřany. Tento vůz velmi hospodárně využívá paliva a přitom má dostatek výkonu, aby si poradil s nároky dálkové přepravy. V současné době tak operujeme s více jak 80 vozy značky Volvo, které nám umožňují flexibilně a efektivně reagovat na poptávku našich zákazníků.

Více »


The Driver’s Fuel Challenge 2016

14.03.2016

Foto ze soutěžeRoline se tento rok, jako i v předchozích ročnících, kdy jsme zaznamenali velké úspěchy, opět účastní soutěže VOLVO TRUCK Volvo Driver’s Fuel Challenge.

V letošním roce se jedná již o 5 ročník soutěže, kde hlavním cílem je dokázat, že ekonomický a správný způsob řízení může přinést významné úspory v oblasti dopravy i životního prostředí, a že řidič je nedílná součást v oblasti úspor paliva. 

Tento cíl Roline s Volvo Trucks naprosto sdílí a patří mezi priority naší společnosti.

Základní část soutěže začne již 15. 3 2016 v Truck Centru Loděnice s plně naloženými soupravami a na předem dané trase.

Naši borci - truckeři p. Bárta, M.Kočka, Cimrhakl, M.Papajík, Daněk, Piloušek, Képeš, Beňo, Rašplička, Horáček. se zúčastní oblastního přeboru, který se koná 29.03. – 02.04. 2016 ve Volvo Truck Center v Plzni.

Online sledovací jízdu na 1000km, která se hodnotí dle stylu jízdy řidiče a jede se na Fleet body pojede za naši společnost p.Ligas, Dimitrov, Najer, Lašák, Kožený, Plot, Hadvig, Debnár, Moučka, Tomášek, Lhoták, Andrš, Baumruk, Lang, Lauko, Dufek, Boček, Musil.

Věříme, že i v letošním roce se naši nominovaní řidiči dostanou na nejvyšší příčky.

Přejeme všem našim šampiónům hodně zdaru a připomínáme osvědčený recept na úspěch - chladnou hlavu, soustředěnost a maximální využití technologií Volvo. A pokud se objeví větřík, tak ať fouká do zad!

Více »


Archiv zpráv…

Roline. We deliver. Since 1989.

 

Roline Holding Inc., a.s. je středně velká moderní holdingová společnost, která prostřednictvím dceřiných společností poskytuje služby v logistice, v opravárenství a v oblasti hotelnictví a gastronomie.

Roline Internationale Spedition s.r.o. operuje v odvětví logistiky. Disponuje vlastním širokým vozovým parkem, kterým zajišťuje mezinárodní dopravu po celé Evropě.  A dále rozsáhlou sítí smluvních partnerů pro evropské i mimoevropské destinace. Nabízí logistická skladová řešení v několika lokacích v ČR i zahraničí s plošnou obsluhou po Evropě. Poskytuje profesionální a kvalitní služby v mezinárodní i vnitrostátní dopravě s dlouholetou tradicí a zárukou certifikátu Lloyd's Register Quality Assurance dle ISO 9001:2008.

V našem Truck Stopu, který provozuje Roline Truck Service v Chebu, poskytujeme všem dopravcům a řidičům servis nákladních i osobních vozidel. Portfolio služeb dále pokrývá  myčku nákladních i osobních vozidel, čerpací stanici AS24 a bistro „Truck Stop 606“ se sprchou.

K tvrdé práci patří i zasloužený odpočinek. Řada našich klientů a partnerů si k načerpání nových sil a k relaxaci volí příjemné prostředí našeho wellness hotelu a ranče STEIN se stylovým Tex-Mex Cowboy Barem, který se nachází v krásné přírodě nedaleko Chebu a je provozován společností Stein.