Patríme mezi nejlepší !

20.06.2016

VítezV sobotu 18. 6. 2016 se konalo finálové kolo soutěže The Driver’s Fuel Challenge 2016 ve Volvo Group Truck Centru v Nýřanech. Finále se zúčastnilo celkem 9 borců. Naše barvy reprezentoval Martin Daněk. Martin nás opět přesvědčil, že ekonomickou jízdu má v malíčku. I přes silnou konkurenci se dokázal svou jízdou probojovat na úžasné druhém místo v soutěži. Jsme na něho pyšní!!! Za svůj skvělý výkon byl oceněn majitelem firmy Ing. Martine Záboje, MBA finanční odměnou ve výši 50.000Kč. Martinovi gratulujeme a věříme, že příští rok opět budeme stát na bedně. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

Více »


Fandíme našemu favoritovi!!!

10.06.2016

Dne 21. 5. 2016 se uskutečnilo semifinále soutěže The Driver‘ s Fuel Challenge 2016 v Hradci Králové.
Za náš Roline Tým se do finále národního kola, které proběhně v Nýřanech 18. 6. 2016,  probojoval  Martin Daněk. Řidič, který již několik let jezdí  v naších barvách a úspěšně dokazuje, že jezdit úsporně a efektivně je možné.  Martin moc dobře ví, že svým postojem k ekonomice jízdy i povědomí o ní mu umožňuje dosahovat nemalých finančních úspor , a zároveň svou hospodárnou jízdou chrání životní prostředí.  
> Majitel společnosti Roline pan Ing. Martin Záboj, MBA  umí své skvělé řidiče ocenit, a proto neváhal a vyhlásil odměnu pro letošního vítěze soutěže – 100.000Kč a 14-denní pobyt na Floridě. 
Zdá se Vám odměna  famózní?  I vy se  jednou můžete stát  vítězem a těšit se s odměny. Stačí se jen  více zaměřit na svůj styl jízdy, přihlásit se do příštího ročníku soutěže, a především a hlavně se stát jedním z týmu ROLINE.  V Roline víme, jak dělat věci správně!!!!

Více »


Roline tým patří mezi finalisty soutěže The Driver’s Fuel Challenge 2016

25.05.2016

Volvo 2016V sobotu 21. 5. 2016 se konalo semifinále soutěže The Driver´s Fuel Challenge 2016 v Hradci Králové. Za náš Roline Tým postoupili do semifinále 2 skvělí řidiči – Zdeněk Piloušek a Martin Daněk.  

Řidiči měli za úkol ujet vytyčenou trasu v délce 49 km s Volvem FH ve stanovené čase 48min. Vítězil řidič s nejnižší celkovou spotřebou. Oba dva řidiči podali špičkový výkon a Martin Daněk se probojoval mezi 9 borců, kteří se zúčastní finálových jízd konaných ve Volvo Group Truck Center v Plzni – Nýřanech dne 18. 6. 2016.  

Nejlepší řidič finálového kola vyhrává zájezd pro 2 osoby do Švédska a vítěz regionálního finále vyhrává nové Volvo V40.

Budeme držet Martinovi palce, ať dosáhne na nejvyšší příčky.

Více »


Archiv zpráv…

Roline. We deliver. Since 1989.

 

Roline Holding Inc., a.s. je středně velká moderní holdingová společnost, která prostřednictvím dceřiných společností poskytuje služby v logistice, v opravárenství a v oblasti hotelnictví a gastronomie.

Roline Internationale Spedition s.r.o. operuje v odvětví logistiky. Disponuje vlastním širokým vozovým parkem, kterým zajišťuje mezinárodní dopravu po celé Evropě.  A dále rozsáhlou sítí smluvních partnerů pro evropské i mimoevropské destinace. Nabízí logistická skladová řešení v několika lokacích v ČR i zahraničí s plošnou obsluhou po Evropě. Poskytuje profesionální a kvalitní služby v mezinárodní i vnitrostátní dopravě s dlouholetou tradicí a zárukou certifikátu Lloyd's Register Quality Assurance dle ISO 9001:2008.

V našem Truck Stopu, který provozuje Roline Truck Service v Chebu, poskytujeme všem dopravcům a řidičům servis nákladních i osobních vozidel. Portfolio služeb dále pokrývá  myčku nákladních i osobních vozidel, čerpací stanici AS24 a bistro „Truck Stop 606“ se sprchou.

K tvrdé práci patří i zasloužený odpočinek. Řada našich klientů a partnerů si k načerpání nových sil a k relaxaci volí příjemné prostředí našeho wellness hotelu a ranče STEIN se stylovým Tex-Mex Cowboy Barem, který se nachází v krásné přírodě nedaleko Chebu a je provozován společností Stein.