Můžeš být jeden z nás!

03.10.2016

Úspěch každé společnosti je nemyslitelný bez spokojených a cílevědomých zaměstnanců. Staňte se i Vy jedním z nás a budete tak součástí společnosti, která patří mezi dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování komplexních logistických služeb.

Z důvodu rozšiřování kapacit našeho vozového parku hledáme zkušené a spolehlivé řidiče kamionu pro naše dva dispečinky: K Vypichu 1303, hala 8 , 252 19 Rudná a Karlovarská 38, Cheb 350 02.

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C a E
  • platný profesní průkaz, kartu řidiče, psychotesty – EEG
  • řidičská praxe min. 0,5 roku v mezinárodní přepravě, a to především do států Německo a Francie
  • člověk časově flexibilní, samostatný a spolehlivý
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP na dobu neurčitou
  • moderní, kvalitně servisovanou a průběžně se obnovující techniku
  • odpovídající platové ohodnocení dle dosaženého výkonu

V případě zájmu zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem na kontaktní emailovou adresu z.pilousek@roline-holding.cz nebo na korespondenční adresu:

Roline Internationale Spedition s.r.o.

K Vypichu 1303, hala 8 
252 19, Rudná

Kontakt:

  • Zdeněk Piloušek - mobil: +420 603 884 729

Více »


Doba přeje připraveným!

12.09.2016

nová autaI po skončení léta pokračujeme v obnovování našeho vozového parku. Dne 5. 9. 2016 jsme ve Volvo Group Truck Centru Nýřany převzali další dva vozy Volvo – jeden klasik – FH 460 a jednu soupravu FH 500. V současné době naše společnost operuje s následujícími typy a počty vozů: 5 chladících vozů, 9 tandemových souprav, 12 low-decků, 40 návěsových souprav klasik a 6 malých vozů do 12t. V případě zájmu o zajištění přepravy neváhejte se obrátit na naše dva dispečinky – jeden v Chebu – vedoucí Pavel Skočil – tel. 603 859 925 a jeden v Rudné u Prahy – vedoucí Libor Máša – tel. 733 163 826.

Více »


I my jedeme dále .....

31.08.2016

vnitroJe nám potěšením Vás informovat, že naše společnost ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o, která doposud operovala především v oblasti mezinárodní přepravy, od srpna posiluje svou pozici i v segmentu vnitrostátní přepravy. V případě zájmu o zajištění vnitrostátní přepravy se neváhejte obrátit na naše dispečery - mobil. 778 424 512 nebo na mobil: 733 166 024.

Více »


Archiv zpráv…

Roline. We deliver. Since 1989.

 

Roline Holding Inc., a.s. je středně velká moderní holdingová společnost, která prostřednictvím dceřiných společností poskytuje služby v logistice, v opravárenství a v oblasti hotelnictví a gastronomie.

Roline Internationale Spedition s.r.o. operuje v odvětví logistiky. Disponuje vlastním širokým vozovým parkem, kterým zajišťuje mezinárodní dopravu po celé Evropě.  A dále rozsáhlou sítí smluvních partnerů pro evropské i mimoevropské destinace. Nabízí logistická skladová řešení v několika lokacích v ČR i zahraničí s plošnou obsluhou po Evropě. Poskytuje profesionální a kvalitní služby v mezinárodní i vnitrostátní dopravě s dlouholetou tradicí a zárukou certifikátu Lloyd's Register Quality Assurance dle ISO 9001:2008.

V našem Truck Stopu, který provozuje Roline Truck Service v Chebu, poskytujeme všem dopravcům a řidičům servis nákladních i osobních vozidel. Portfolio služeb dále pokrývá  myčku nákladních i osobních vozidel, čerpací stanici AS24 a bistro „Truck Stop 606“ se sprchou.

K tvrdé práci patří i zasloužený odpočinek. Řada našich klientů a partnerů si k načerpání nových sil a k relaxaci volí příjemné prostředí našeho wellness hotelu a ranče STEIN se stylovým Tex-Mex Cowboy Barem, který se nachází v krásné přírodě nedaleko Chebu a je provozován společností Stein.